Piggy-Snack

Chlori

Piggy Snack Chlori je báječné chuti, voní po škvarcích a bylinkách. Díky chlorofylu v řase má jasně nazelenalou barvu, může vám malinko obarvit ruce. Vodní řasa Chlorella je všeobecně známá i jako doplněk stravy lidí pro svůj blahodárný přínos, vysokému obsahu živin, vitamínů, minerálů a stopových prvků. Prodává se v mnoha formách: prášek, tablety, nápoje apod.. Piggy Snack Chlori všechny tyto výhody vedoucí ke kvalitnějšímu životu přináší i vašim pejskům.  Hodí se obzvlášť v kombinaci s dalšími variantami Piggy Snacku (Natural, Aktiv, Herba, Omega). Náš sortiment je ucelená řada chutně křupavých a zároveň i funkčních pochoutek pro všechny psy.

Chlorellu při výrobě této varianty aplikujeme za studena, dochází tak k zachování veškerých hodnotných nutričních látek, které tato superpotravina obsahuje. Balení neobsahuje žádné konzervanty, barviva a další přídatné látky.

Pravidelné užívání Piggy Snack Chlori má silný antioxidační účinek, posiluje imunitní systém a pozitivně působí na kvalitu srsti, drápů, kůže, svalů a kostí. A taky se říká, že napomáhá normálnímu trávení, normální funkci střevního traktu a normální činnosti jater. Podporuje detoxikaci, vitalitu, přirozenou obranyschopnost a imunitu organismu. Díky narušené buněčné stěně řasy se obsažené látky mohou mnohem lépe vstřebat.

Ale znáte to, také se říká: není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Vyroben je s přídavkem Chlorelly prášku v BIO kvalitě.

Piggy-Snack je vždy: